IMG-20160308-WA0003

Asansörlü Taşıma

Kırsaldan şehre göçün bir sonucu olarak ortaya çıkan çok katlı binalar, taşımacılık sektörünü de doğrudan etkilemiştir. Binaların birbirine aşırı bitişik olması da karşılaşılan diğer sorunlardan biridir. Aracın giremeyeceği kadar dar alanlarda, üstelik daire yüksek katlarda ise ciddi sıkıntılar baş gösterir. Bilindik taşımacılık usullerini değiştiren yeni sistem teleskopik vinç sayesinde hızlı ve güvenli bir hizmet sağlanabilmiştir. Ağırlık kapasitesi çok olduğu için asansörlü taşıma gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir. Apartman giriş- çıkışlarına bırakılan nesnelerin kaldırılmasına gerek duyulmayan bu yöntemle, hem müşteriler hem de nakliyatçılar büyük zaman tasarrufu yaşamaktadır.

ankara-nakliyat-asansorlu-nakliyat-3

Hızın artırılması bazen güvenlik kaygısını doğurabilir. Ancak asansörlü taşıma esnasında eşyaların zarar görme ihtimali, insan kaynaklı taşıma usulünde görülene göre oldukça azdır. Araca bağlı olan teleskopik vinç, aparatlarla sıkı bir şekilde zemine tutunur. Sağlam olması, taşınan eşyanın denge problemini yok ettiği için hızlı bir şekilde yükü kaldırabilir. Bir insana yüklenebilen azami ağırlık 100 kilogramı geçemezken asansör için bu ölçü birkaç mislidir. Eğer düzenli bakımları yapılırsa, müşterinin hiçbir sorunla karşılaşmaması beklenir.

ankara-nakliyat-asansorlu-nakliyat-2

Ankara Çağrı Nakliyat olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve işimize katkı sağlayan her ekipmandan yararlanıyoruz. Başarılı bir iş sürecinin idame ettirilebilmesi için gerekli saha şartlarının ayarlanması gerekir. Aksi halde müşterilere sağlıklı bir hizmet götürülemez. Yıllarca biriktirdiğimiz tecrübeyi, müşteri memnuniyeti kazanmak için harcayacağımızın garantisini veriyoruz.

Updated: Nisan 10, 2016 — 6:06 pm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat 0532 066 1404 © 2015 - Etlik Mh. Madenli Sk. No:7/11 Keçiören
Call Now ButtonHEMEN ARA