IMG-20160308-WA0003

Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıtmak isteyenlerin en büyük kaygısı, kıymet verdikleri eşyaların hasar almasıdır. Eğer destek noktalarından tutulmazsa bir eşyanın dengesi bozulur; bu fiziki durumu göz önüne alırsak insanların kaygısını anlayabiliriz. Her işte bir uzman görüşü alınmalı, bilgi ve tecrübe faktörü devreye sokulmalıdır. Nitekim evden eve nakliyat ince detayları bulunan taşımacılık şeklidir; eşyanın evden çıkarılıp diğer bir eve nakil edilmesi için birçok hususa dikkat etmek gerekir.

Birbirinden farklı sebeplerle ev taşıma talebiyle karşılaşıyoruz. Çoğu kez mevcut ev eşyalarının kısa bir sürede toplanması istenmektedir. Aynı şekilde, eşyalar bir an önce yeni eve yerleştirilmelidir. Bu sürecin hızlı ve güvenli bir şekilde işleyebilmesi için dairelerin konumları önceden bilinmeli, bu çerçevede plan yapılmalıdır. Eğer daire bir apartmanın 12. katında ise bilindik yük taşıma usulünün devreye sokulması imkansızdır. Asansörlü sistem sayesinde bu dairenin balkon veya penceresine yanaşılmalı, eşyalar dışarı çıkarılmalıdır. Evden eve nakliyat yapılırken dairenin konumu büyük önem taşır; eğer aracın gireceği boş alan bulunamazsa yük indirme ve bindirme işlemleri sekteye uğrar. Tam verimli bir iş sunabilmek için konum bilgilerini ve mesafeyi kesin olarak öğrenmek gereklidir.

Ankara merkezli çalışan Çağrı Nakliyat, ülkenin birçok şehrine evden eve nakliyat hizmeti götürmektedir. Aradığınız güven ve rahatlığı bizimle bulabilmeniz için ekibimizle göreve hazırız. Her türlü soru ve görüşleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Updated: Kasım 27, 2015 — 3:21 pm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat 0532 066 1404 © 2015 - Etlik Mh. Madenli Sk. No:7/11 Keçiören
Call Now ButtonHEMEN ARA