IMG-20160308-WA0003

Ofis Taşıma

Taşımacılık hizmetlerinden oldukça sık yararlanan kişiler, genellikle ofis sahipleridir. Bürolar iş hayatının iniş-çıkışları sebebiyle bir hayli fazla yer değiştirmektedir. Ev taşımacılığında ısınma sorunu, kira ücreti veya tayin gibi etmenler etkili olurken, işyeri taşımacılığı için en büyük faktör ticaret sahasının verimliliğidir. Birçok kez konum değiştiren ofisler, ticarethanelerini daha görünür kılmak için çaba sarf etmektedir.

Ofis taşımacılığında büyük eşyadan ziyade, evrakların transferi ve yerleştirilmesi önemlidir. Firmaların yaptıkları işlerden geriye kalan faturalar, dosyalar ve klasörler birinci derece önemli eşyalardır. Çoğu zaman dolaplardan daha fazla ağırlığa sahip olan evraklar, ofisin ileriki dönemlerde faaliyetlerini yerine getirmesi açısından gereklidir. Ofis taşımacılığı yapılırken öncelikle bu evrakların paketleme işlemleri yapılır. Hazırlanan paketler daha sonra aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirilir. Taşımacılık plan isteyen bir süreçtir. Aracın donanımlı olmasının yanında uğraştırıcı ama gerekli olan bu işlemleri de göz ardı edemeyiz.

Ankara Çağrı Nakliyat, ofislerin içinde bulunan küçük bir kağıdı bile önemsemektedir. Bu yaklaşımın sebebi elbette işin ciddiyetinin farkında olmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşteri-firma ilişkisini bilen Çağrı Nakliyat, ofislerin taşınması esnasında karşılaşılabilecek dosya kayıplarını önlemek için oldukça titiz bir çalışma usulü benimsemektedir. Eğer işyeri plaza veya yüksek katlı apartman dairesinde yer alıyorsa asansörlü aracımızı devreye sokarız. Buna ihtiyaç yok ise personelimiz hızlı bir şekilde transferi gerçekleştirir. Paketleme sırasında hiçbir evrakın gözden kaçırılmaması gerektiğine inanıyoruz.

Updated: Kasım 29, 2015 — 10:00 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat 0532 066 1404 © 2015 - Etlik Mh. Madenli Sk. No:7/11 Keçiören
Call Now ButtonHEMEN ARA