IMG-20160308-WA0003

Şehir İçi Nakliyat

Taşımacılık özen ve sorumluluk isteyen işlemler bütünüdür. Bir eşyaya kıymet vermek, aslında eşyanın sahibinin manevi duygularına karşı saygı duruşudur. Kırılan bir malın yenilenmesi veya tamir edilmesi kolaydır; ancak onun değerini geri getirmek mümkün değildir. Bu bilinçle yollara düşen Çağrı Nakliyat, Ankara’nın her semtine güvenli bir taşımacılık hizmeti götürmeyi amaçlıyor. Trafik sorunu dikkate alındığında şehir içi nakliyat işinin zorlukları bir nebze daha hissedilir hale gelmektedir. Hız limitlerinin düşük olması güvenliği sağlarken, sürekli dur-kalk yapan aracın eşyaların oynamasına zemin hazırladığını da unutmamak gerekir.

Eşya taşımaya başlamadan önce, paketleme işlemleri doğru bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde yol boyunca meydana gelen duraksamalarda nesneler kırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilmektedir. Belirli kategorilere göre paketlediğimiz eşyalarınızı araca özenle yerleştiriyor, olası kırılma risklerini en aza indiriyoruz. Özellikle şehir içi nakliyat yapılırken görülen dikkatsiz tavırlar, deneyimli personelimiz tarafından yapılmaz. Mesafenin kısa veya uzun olması, verilen hizmetin kalitesiz olabileceği anlamına gelmez, gelmemelidir. İşimizi doğru yapmak öncelikli hedefimizdir; aksi halde ticari yapı taşlarının en büyük şartı olan güveni boşa çıkarmış olacaktır. Arkamızda bıraktığımız memnun müşteriler, bize kimsenin güvenini suiistimal etmediğimizi göstermektedir.

Ankara Çağrı Nakliyat, mesafelerin önemsiz olduğu uzay çağında özenli bir taşımacılık vaat ediyor. Başarılı olmak, müşteri memnuniyeti ile eşzamanlıdır. Güler yüzlü personelimizin neşesi, müşterilerimizin beklentilerini karşıladığımız içindir.

Updated: Kasım 29, 2015 — 10:02 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat 0532 066 1404 © 2015 - Etlik Mh. Madenli Sk. No:7/11 Keçiören
Call Now ButtonHEMEN ARA