IMG-20160308-WA0003

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Taşımacılık

Uzun mesafede yol almak, sürücü ve müşteri için oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Müşteriler bir an önce taşıma işleminin bitmesini isterler; nakliyeciler ise omuzlarına yüklenen sorumluluk yükünden bir an evvel kurtulmanın kaygısı içindedirler. İnsanlar birçok sebeple şehirlerarası taşımacılık hizmetini talep etmektedir. Özellikle devlet memurlarının atama süreçlerinin devamında ev arama ve eşya yerleştirme telaşı başlar. Ankara Çağrı Nakliyat her zaman olduğu gibi şehir dışında da yanınızdadır.

Trafik yüzünden şehir içi ulaşımda bile birkaç saatlik bir yolculuk yaşanabilmektedir. Ankara’dan uzaktaki şehirleri düşündüğümüzde, mesafeler kilometre bazında artacak, haliyle araç içindeki eşyaların korunması da güçleşecektir. Çelik kasalı tırlar içinde bulunan havalandırma sistemi eşyaların bozulmasını engellemektedir; ancak yine de paketleme sürecinin doğru tamamlanmış olması gerekir. Mesafe uzadıkça zaman da artar; bu şartlar göz önüne alınırsa hareket halindeki aracın içindeki eşyaların durumundan endişe edilebilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ilk kural, kutu ve eşyaların araç içine düzgün yerleştirilmesidir. Eğer eşyalar kayar ve diğerlerinin üzerine yıkılırsa, zincirleme bir kaza arka planda vuku bulacaktır. İstenmeyen bu aksilik sonucunda hem müşteri rahatsız olacak, hem de nakliyeci mahcup olacaktır.

Ankara Çağrı Nakliyat, şehirlerarası taşımacılık işinde meydana gelebilecek olası kazaların farkındadır. Nitekim sorunu bilmek, onu çözümlemeyi mümkün kılmaktadır. Yıllardır tecrübe kazanan personelimiz uzun yolda kaza riskini en aza indirmek için gerekli araç içi düzenlemeyi yapmakta ve yol boyu durumu takip etmektedir.

Updated: Kasım 29, 2015 — 10:02 am

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat 0532 066 1404 © 2015 - Etlik Mh. Madenli Sk. No:7/11 Keçiören
Call Now ButtonHEMEN ARA